Yamaha WXAD-10 – Nowoczesny i funkcjonalny odtwarzacz sieciowy

Bardzo popularne stało się korzystanie z sieci internetowej, która pozwala na dostęp do tysięcy plików muzycznych udostępnianych w różnego rodzaju serwisach muzycznych, jak i tych z radia internetowego. Jednak żebyśmy mogli faktycznie skorzystać z tego typu propozycji, najpierw musimy się zaopatrzyć w odpowiednie urządzenie, które pozwoli nam na takie połączenie.

To oznacza, że warto tutaj sprawdzić, co oferuje nam Yamaha WXAD-10, bo może się okazać, że to właśnie to urządzenie spełni wszystkie nasze oczekiwania, a jednocześnie jest nam proponowane w przystępnej cenie.

Co zyskujemy?

Jeśli zdecydujemy się na zakup Yamaha WXAD-10, możemy być pewni, że zyskamy odtwarzacz sieciowy, który umożliwi nam dostęp do radia internetowego, serwisów muzycznych, ale również pozwoli nam na połączenie się ze smartfonem czy komputerem.

Dodatkowo warto podkreślić, że takie połączenie odbywa się przy pomocy Bluetooth, a więc nie będziemy mieli tutaj żadnych problemów z odsłuchiwaniem ulubionej muzyki. Co więcej, inwestując w Yamaha WXAD-10 będziemy mogli stworzyć sieć multiroom, która pozwoli nam na słuchanie ulubionej muzyki z dowolnego miejsca w domu, przy wykorzystaniu tylko jednego odtwarzacza.

Do czego podłączymy?


Warto zaznaczyć, że wraz z odtwarzaczem Yamaha WXAD-10, otrzymujemy również złącza RCA i wyjście mini-jack, co pozwoli nam na połączenie go z dowolnym sprzętem audio. Nie będzie miało znaczenia czy będzie to wieża czy aktywne głośniki, w każdym z tych przypadków będziemy mogli się cieszyć z wysokiej jakości dźwięków, a to będzie oznaczało, że zyskamy potwierdzenie, iż decyzja o jego zakupie była najlepszą, jaką mogliśmy podjąć.

Plusem będzie również to, że Yamaha WXAD-10 odtwarza w wysokiej rozdzielczości, a więc naprawdę nie będziemy mieli tutaj na co narzekać.
Warto zobaczyć, co zyskamy jeśli zainwestujemy w taki sprzęt jakim jest Yamaha WXAD-10.

Może się okazać, że nie tylko spełni on wszystkie nasze oczekiwania, ale jeszcze da nam znacznie więcej.

Podobne